top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraIza Jaworska

Dlaczego odległość powinna być Twoim ostatnim priorytetem przy wyborze studia piercingu?

„Znajdź studio piercingu blisko mnie”. Zawsze, gdy szukamy restauracji, kina lub innego rodzaju atrakcji, odległość jest dla nas najczęstszym prirytetem. W XXI wieku wygoda jest kluczowa i nie lubimy długich dojazdów do pracy. Dzięki prostocie technologii możemy po prostu mówić do naszych telefonów, a oni utworzą listę pobliskich lokalizacji, między którymi możesz zdecydować jakie miejsce wybierzesz. Jeśli szukasz pysznego smażonego kurczaka, to właśnie to narzędzie uratuje Ci życie. Jednak, podobnie jak wszystkie narzędzia, należy go używać we właściwy sposób. Możesz ulec pokusie, aby rozpocząć wyszukiwanie w studiu piercingu od frazy „Szukaj studia piercingu w pobliżu”, ale to może być ogromny błąd.


Jak prawidłowo szukać piercera Jest cała lista rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze piercera. Fakt, że mają pracownię i certyfikat nie gwarantuje, że są dobrzy w tym, co robią, ani że będą mieli doświadczenie w piercingu, który chcesz u siebie wykonać.


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnych informacji w Internecie, nie bój się rozmawiać przez telefon i rozmawiać ze studiem o ich ofercie. Zanim spojrzysz na ich bliskość, musisz sprawdzić ich certyfikaty, portfolio, strony mediów społecznościowych, recenzje i upewnić się, że ich urządzenia są czyste i mają sterylizator w w salonie (Jeśli studio nie jest blisko, możesz skontaktować się z nimi i porozmawiać o ich praktykach). Po zawężeniu liczby studiów na podstawie tych kryteriów możesz wybrać, które studio będzie patronować na podstawie ich lokalizacji.Musisz znaleźć piercera ze specjalną wiedzą w zakresie piercingu, który chcesz posiadać Każdy piercing jest trochę inny. Piercer musi wiedzieć, pod jakim kątem należy przekłuć, jak głęboko musi iść kolczyk i jak uniknąć ważnych części, takich jak zakończenia nerwowe. Szczególnie ważne jest znalezienie doświadczonych piercerów, jeśli chodzi o przekłuwanie języka i okolic narządów płciowych ze względu na skomplikowane umieszczanie, ale równie ważne jest znalezienie piercerów z doświadczeniem w wykonywaniu określonych piercingu chrząstki, które Cię interesuje. Nieprawidłowe przekłucie chrząstki może nie powodować problemów tak ekstremalnych, jak uszkodzenie nerwów, ale może powodować problemy, takie jak przebijające guzy. Najlepiej jest dokładnie zbadać i znaleźć piercera, który może zaoferować portfolio wypełnione pożądanym piercingiem, nawet jeśli uważasz, że piercing, który chcesz, jest łatwy.


Zainwestuj w podróż, zwłaszcza jeśli chcesz posiadać skomplikowane przekłucie Jeśli chcesz przekłuć chrząstkę lub nos, prawdopodobnie nie będziesz się zbytnio męczyć, aby znaleźć w okolicy piercera, który może to zrobić dobrze. Jeśli jednak chcesz czegoś bardziej skomplikowanego, takiego jak piercing sutków lub policzków, być może będziesz musiał wybrać się na wycieczkę.


Jeśli musisz podróżować daleko w celu przekłucia, zbierz kilku przyjaciół i zrób z tego fajną wycieczkę samochodową. Pomyśl o swoim przekłuwaniu jak o zabiegu, a nie o modzie. Gdybyś na przykład miał zoperować sobie nos, czy udałbyś się do najbliższego chirurga plastycznego ze zniżką, czy też wydałbyś pieniądze na najlepszego chirurga plastycznego, na jakiego Cię stać, bez względu na jego lokalizację? Zgaduję, że to drugie. Zrób to samo z piercingiem. Jeśli teraz zainwestujesz w odpowiedniego piercera, zaoszczędzisz sobie wielu kłopotów przed możliwymi komplikacjami. Przebicie nie jest czymś, co powinieneś robić z ograniczonym budżetem, nawet jeśli musisz trochę podróżować, aby się tam dostać.


Jeśli mieszkasz w małym mieście, możesz chcieć wspierać lokalne firmy. Wspieraj lokalnego piercera, udając się do niego na konsultację. Nie chodzi o to, że piercer z małego miasta/wsi nie będzie wiedział, jak wykonać piercing. Prawdopodobnie na obszarach wiejskich jest mniej ludzi, którzy proszą o ten piercing, co czyni go rzadkością. Musisz upewnić się, że piercing, który trafia do twojego ciała, został wykonany fachowo, a lokalny piercer może po prostu nie mieć takiego doświadczenia. Jeśli chcesz wesprzeć swojego lokalnego piercera, zawsze możesz z nim o tym porozmawiać. Jeśli są renomowanymi piercingami, znają swoje mocne i słabe strony i nie wykonają piercingu, z którym nie czują się komfortowo. Zamiast tego mogą wysłać cię do innego piercera, o którym wiedzą, że prawidłowo wykona przekłucie. Chociaż bliskość pracowni piercingu to wygodna kwestia, to powinna być ostatnia rzecz na którą powinienś zwracać uwagę przy wyborze studia. Istnieje wiele innych, znacznie ważniejszych czynników, jeśli chodzi o wybór piercera. Zdrowie i dobre samopoczucie jest najważniejsze.

23 wyświetlenia0 komentarzy

Comentarios


bottom of page