top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraIza Jaworska

Innowacyjna technika przekłucia uszu! Idealne rozwiązanie dla osób, które boją się igieł.

Na rynku pojawiła się nowoczesna technika przekłuwania uszu, która jest szybka, bezpieczna, niemal bezbolesna i przede wszystkim w 100% sterylna. To świetna alternatywa dla tradycyjnej metody przekłuwania płatków uszu igłą.


System 75 firmy STUDEX sprawdzi się nie tylko wśród młodych miłośników piercingu, ale również dla dorosłych, którzy lękają się igieł. Jest to delikatna i niemal bezgłośna metoda przekłuwania uszu. Niektórzy czasami nie orientują się, że mają już kolczyk w uchu.


System 75 oferuje o wiele więcej zalet niż inne dostępne aparaty do przekłuwania uszu.


Zapinka i kolczyk są jednorazowe, tak samo jak wkład w którym są umiejscowione. Klient ma szeroki wybór kolczyków w różnych kolorach, jak na przykład złoto czy srebro oraz w wielu wzorach, mogą być to między innymi serduszka, gwiazdki, koraliki, diamenciki, lub kwiatki. Kolczyk z wkładem odpakowywany jest przy kliencie, chwilę przed przekłuciem. Wkład montowany jest w pistolecie, dzięki temu kolczyk nie ma kontaktu ze skórą piercera. Samo przekłucie trwa kilka sekund, a kolczyk podczas zabiegu przekłuwania zostaje zaaplikowany w uchu od razu z zapinką, która dzięki swojej idealnej odległości od skóry, ułatwia gojenie się rany i ułatwia jej czyszczenie. Igła kolczyka ma tylko 0,9 mm, czyli stworzona jest na podobieństwo tradycyjnej igły, co powoduje, że przekłucie ucha staje się niemal zupełnie bezbolesne.


Wprowadzenie samego kolczyka do ucha odbywa się bez specyficznego wyrzutu z dużą siłą, która powoduje w tradycyjnych pistoletach mikro rozerwania tkanki. Przekłucie Systemem75 stosowane jest tylko w miękkiej części płatka ucha (tzw. pierwszych dziurkach).Dodatkowym atutem jest również to, że kolczyki są pozbawione niklu, pokrywane są złotem lub wykonane są z tytanu. Wszystkie produkty są zgodne z Dyrektywą Niklową Unii Europejskiej.

Uszy podczas zabiegu nie są przestrzelone, jak w przypadku innych, starszych modeli pistoletów, a zakolczykowane.


Osoby posiadające już dziurki w uszach, mogą również zakupić kolczyki danej firmy, gwarantuje to piękny wygląd i sterylność.

90 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page