top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraIza Jaworska

Microdermal - co czyni go wyjątkowym?

W branży piercingu istnieje wiele możliwości wykonania bardziej bądź mniej skomplikowanych rodzajów przekłuć ciała. Jednym z najbardziej pożądanych wyborów dotyczących piercingu płaskiego jest microdermal.


Należy on do nie tylko oryginalnego, ale również wyjątkowego przekłucia.


W ostatnich latach zauważyć można zwiększony popyt na microdermal. Spowodowane jest to coraz bardziej popularną metodą ozdabiania ciała. Klienci bez wątpienia wybierają ten sposób głównie przez bezpieczeństwo i komfort przekłuwania oraz użytkowania.


Jak się go robi?

Piercing microdermal polega na wszczepianiu upiększenia pod skórę. W miejscu przyszłościowo znajdującej się biżuterii wykonuje się nacięcie. Następnie umieszczona zostaje płytka kolczyka. Pozostała część służąca za ozdobę pozostaje na powierzchni. Biżuteria ta posiada zarówno różne kształty jak i kolory.Struktura kolczyka pozwala na kompozycje w naprawdę wielu miejscach.


Jaki rodzaj materiału kolczyka jest najlepszy?

Najlepszą strukturą jest tytan. Preferowany jest ze względu na swoją wytrzymałość podczas kontaktu z czynnikami zewnętrznymi.


Metal ten nie jest formą wywołującą reakcje alergiczne. Ze względu na swoją kompatybilność z tkankami skóry, szansa na odrzucenie kolczyka jest niezwykle niska.


Proces gojenia się

Całkowite gojenie się microdermala sięga około sześciu miesięcy. Bez wątpienia zależne jest to od indywidualnych zasobów klienta, pielęgnacji a także przekłutego obszaru. Na proces gojenia się bezwzględnie wpływa oczyszczanie miejsca oraz prawidłowe jego dbanie.


Zalety przekłucia

Jedną z najtrafniejszych zalet jest fakt, iż microdermal nie dotyka ubrań w związku z czym w żaden sposób nie przeszkadza ruchom ciała. Ta ingerencja w ciało zapewnia również szybki okres gojenia, oczywiście podczas odpowiedniej higienie i pielęgnacji.


W odróżnieniu do innych możliwych przekuć jego pozbycie jest zdecydowanie łatwiejsze.Jeśli spodobał Ci się ten kolczyk to nie zwlekaj i zarezerwuj wizytę u mnie już teraz!


211 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page