top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraIza Jaworska

Mniej znaczy więcej? Nie w tym przypadku! Trendy w piercingu na rok 2021

Mniej znaczy więcej? Nie w tym przypadku! Trendy w piercingu na rok 2021

Przekłuwanie uszu możemy porównać do wciąż zmieniającej się mody ubraniowej. Nowy rok oznacza pojawienie się nowatorskich pomysłów, które każdy z nas może dopasować pod swój styl. Jeżeli znudził Cię jeden kolczyk w uchu i masz ochotę wypróbować czegoś zupełnie innego to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem.

Konstelacje

Czym właściwie są? To nic innego jak kilka kolczyków w jednym uchu. Prostolinijne przekłucia uszu powoli stają się passe. Warto zastanowić się nad nowym trendem, który znajduje zastosowanie u najpopularniejszych gwiazd takich jak Beyonce, Rihanna lub Cardi B. Nie każdemu jednak nadmiar kolczyków może się podobać. Często stawiamy na prostotę, gdyż kojarzy się nam z uniwersalnością oraz elegancją. Jednak w Internecie możemy znaleźć mnóstwo niepowtarzalnych inspiracji, które dodadzą powiewu świeżości w naszym stylu. Przeróżne wzory kolczyków oraz kombinacje, które możemy tworzyć nadadzą wyjątkowego oraz jedynego w swoim rodzaju wyglądu. Zaletą tego typu zdobień uszu jest ogrom możliwości. Osoby kochające minimalizm mogą postawić na skromne i małe kolczyki w formie diamenciku. Jeśli jednak chcesz zaszaleć – nic nie stoi na przeszkodzie! Daj się ponieść wyobraźni, a na pewno będziesz zadowolona.

Mid-helix i double helix

Najpopularniejsza w piercingu, jeśli chodzi o przekłuwanie chrząstki jest górna część ucha. W tym sezonie będzie królować jego środkowa część. Pozwala to na większą różnorodność, jeśli chodzi o samego kolczyka jak i zwiększenie atrakcyjności wyglądu całego ucha. Świetnym wyborem będzie kształt helisy, która nada lekkości i delikatności w całej stylizacji ucha. Double helix to dokładnie podwójna helisa, czyli dwa kolczyki pośrodku ucha obok siebie. Takie zestawienie sprawia, że na pewno wyróżnisz się z tłumu swoim oryginalnym wyglądem.

Orbitale

Tę propozycję znamy nie od dziś. W tym sezonie jest jednak ulepszona. Czym się charakteryzuje? Jest to pierścień, który łączy ze sobą dwa otwory. Można go umieszczać w wielu miejscach na uchu. Najpopularniejszym jest małżowina uszna. Ogromnym plusem tego typu piercingu jest wachlarz kompozycji, które możesz stworzyć. Samotny orbital na Twoim uchu będzie prezentował się prosto i z klasą. Gdy jednak dodasz do niego wyżej wspomnianego mid-helixa połączenie może naprawdę zrobić wrażenie. Idealnym dodatkiem do orbitala jest łańcuszek, który możesz dodać z tyłu. Swoją oryginalnością przebijesz wszystkich

Niedopasowane kolczyki

Nadciągającym hitem z pewnością jest zakładanie dwóch różnych kolczyków w każdym uchu. Na wybiegach mody od dawna możemy zobaczyć buty, z których jeden jest czarny, a drugi biały. Takie samo rozwiązanie znajdziemy w świecie biżuterii. Niedopasowane kolczyki nadają każdemu niecodziennego look’u. Możemy w bardzo ekspresyjny sposób wyrazić siebie i swoje zainteresowania, świetnie się przy tym bawiąc. A co, gdyby w prawym płacie ucha założyć przylegający kolczyk, a w lewym wiszące kółko? Wypróbuj i sprawdź reakcje swoich znajomych! Na pewno będą zaskoczeni jak i zachwyceni Twoją pomysłowością, bowiem asymetria jest teraz na topie.


602 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page