top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraIza Jaworska

Piercing intymny

Zaktualizowano: 2 lut 2023

Kolczykowanie narządów płciowych jest bardzo wyjątkowym procesem, ponieważ może bezpośrednio wpłynąć na Twoją przyjemność seksualną. Źle umiejscowione przebicie może spowodować utratę przyjemności. Co gorsza, nieprawidłowe przekłucie może spowodować niepotrzebny ból i utratę czucia, chwilową lub trwałą.


W tym rejonie jest wiele zakończeń nerwowych, więc nie jest to obszar, z którym można ryzykować. Niestety, wielu piercerów NIE ma żadnego specjalnego przeszkolenia w zakresie przekłuwania narządów płciowych!


Jako ekspert w tej dziedzinie i osoba, która oferuje konsultacje w zakresie problemów z przekłuwaniem, mam złe wieści: duży odsetek kolczyków w miejscach intymnych, które widzę, jest niewłaściwie umiejscowionych, co może skutkować przykrymi konsekwencjami. Ze względu na różnice w anatomii i osobiste preferencje dotyczące stymulacji seksualnej, przed podjęciem decyzji o przekłuciu narządów płciowych każdy kolczyk musi być indywidualnie dobrany, a Piercer powinien doradzić najlepszy rodzaj kolczyka oraz miejsce przekłucia.


Przejrzyj moje posty na blogu. To cię upewni, że ryzyko nieprawidłowych przekłuć może mieć bardzo przykre konsekwencje. Należy również zauważyć, że terminologia jest bardzo niejasna. Istnieje wiele nazw przekłuć miejsc intymnych kobiet, które w rzeczywistości, u każdego mogą wyglądać zupełnie inaczej!

Należy określić, czy kolczyk ma być jedynie ozdobą miejsca intymnego, czy teraz ma na celu pobudzenia przyjemności podczas stymulacji. Nie jest to temat tabu, drogie Panie - nie wstydźcie się mówić o tym, czego oczekujecie od swojego przyszłego piercingu. Jest to bowiem bardzo ważne, a Piercer nie jest osobą, która będzie Was oceniać.


Problemy zdrowotne i zagrożenia. Ryzyko związane z piercingiem pochwy obejmuje:

- Ból - Zakażenie - blizny - Uszkodzenie nerwów Chociaż jest to niezwykle rzadkie, warto wspomnieć, że kolczyk może zostać wyrwany podczas seksu.

Zmniejszenie ryzyka.

Możesz zmniejszyć ryzyko dla zdrowia związane z przekłuciem, udając się tylko do profesjonalnego piercera, który specjalizuje się w przekłuwaniu narządów płciowych. Właściwy piercer będzie miał dogłębną wiedzę na temat anatomii i będzie wiedział, jak wykonać zabieg bez uszkadzania nerwów, to, jaki piercing dostajesz, często zależy od twojej anatomii. Jeśli nie jesteś przekonany, że Twój piercer wie, co robi lub nie rozumie Twojej anatomii, to jak najszybciej opuść.


W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.

1093 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page