top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraIza Jaworska

Piercing prosto z czerwonego dywanu


Piercing jest jednym z najgorętszych trendów tego sezonu, zyskując ogromną popularność zarówno w codziennym życiu, jak i na czerwonych dywanach. Wiele gwiazd show-biznesu decyduje się na efektowne kolczyki, które podkreślają ich styl i osobowość podczas wystąpień publicznych. Wśród najmodniejszych rodzajów przekłuć na lato wyróżnia się kolczyk w pępku, który idealnie komponuje się z letnimi stylizacjami i podkreśla sylwetkę. Inne popularne rodzaje piercingu to przekłucia w uszach, w tym industrial, helix oraz tragus, a także septum i nostril, które dodają twarzy charakteru. Niezależnie od wybranego rodzaju, piercing jest doskonałym sposobem na wyrażenie siebie i podążanie za najnowszymi trendami w modzie.


Pod koniec lat 90. i na początku XXI wieku biżuteria w pępku była bardzo modna wśród celebrytów takich jak Britney Spears i Beyoncé. Jednakże, ten trend zaczął zanikać na początku drugiej dekady XXI wieku. W ostatnim czasie ten rodzaj piercingu ponownie zyskuje na popularności. Na przykład, na mediach społecznościowych można zauważyć Billie Eilish z kolczykiem w pępku.

Na oscarowym przyjęciu „Vanity Fair” gwiazdy udowodniły, że piercing wciąż jest modny, prezentując się w szykownych stylizacjach. Raperka Ice Spice pokazała, że dodatkowa biżuteria jest zbędna, gdy spod koronkowego stroju Dolce & Gabbana błyszczy kolczyk z cyrkonią. Ten trend podchwyciły również dawne, choć wciąż aktywne gwiazdy popu, takie jak Vanessa Hudgens, która pokazuje, że nawet ciążowy styl może zawierać miejsce na piercing.


Gwiazdy noszące piercing i prezentujące go na czerwonych dywanach mają ogromny wpływ na kształtowanie trendów modowych, przyczyniając się do popularyzacji tego typu ozdób. Gdy znane osobistości, takie jak Billie Eilish czy Vanessa Hudgens, pojawiają się publicznie z efektownymi kolczykami, natychmiast przyciągają uwagę fanów i mediów, co wzmaga zainteresowanie piercingiem wśród szerokiej publiczności. Ich odwaga i kreatywność inspirują innych do eksperymentowania z własnym wyglądem i wyrażania siebie poprzez różnorodne przekłucia. Piercing staje się symbolem indywidualizmu i unikalnego stylu, pozwalając każdemu na wyrażenie swojej tożsamości i osobowości. Gwiazdy pokazują, że niezależnie od okazji, odważne ozdoby mogą być integralną częścią eleganckiej stylizacji. Dzięki nim, piercing zyskuje akceptację i staje się bardziej powszechny, a ludzie czują się bardziej swobodnie w podejmowaniu decyzji o jego wykonaniu. To zjawisko pokazuje, że poprzez piercing każdy z nas może stać się kim chce, tworząc własny, niepowtarzalny wizerunek.


Poza Vanessą Hudgens, również Rihanna i Daria Zawiałow są wielkimi miłośniczkami kolczyków, które stają się ich charakterystycznym znakiem rozpoznawczym. Rihanna, znana ze swojego odważnego stylu, często prezentuje różnorodne kolczyki, które dopełniają jej ekstrawaganckie i modowe kreacje, sprawiając, że trudno jej nie zapamiętać. Z kolei Daria Zawiałow, polska gwiazda muzyki, również nie stroni od efektownych ozdób, które podkreślają jej unikalny wizerunek sceniczny. Dzięki takim dodatkom, jak kolczyki, te artystki wyróżniają się na tle innych, a ich styl staje się inspiracją dla wielu fanów na całym świecie. Kolczyki nie tylko uzupełniają ich look, ale także podkreślają ich osobowość i wyjątkowy charakter, czyniąc je jeszcze bardziej pamiętnymi.


Piercing to doskonały sposób na wyrażenie siebie i podkreślenie swojego unikalnego stylu. Inspirując się sławnymi osobistościami, możemy zobaczyć, jak kolczyki dodają charakteru i oryginalności każdej stylizacji. Niezależnie od wybranego rodzaju przekłucia, piercing pozwala na eksperymentowanie z wyglądem i wyróżnienie się z tłumu. To odważna, modna decyzja, która podkreśla indywidualizm i daje możliwość bycia kimkolwiek chcemy. Jeśli pragniesz dodać swojemu wyglądowi wyjątkowego blasku, piercing może być idealnym rozwiązaniem.


Zapraszam do salonu OXY BEAUTY PIERCING w Szczecinie. Masz pytanie dotyczące piercingu? Napisz do mnie :)

65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page