top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraIza Jaworska

Trendy w piercingu na lato 2022. Czy masz już któryś z nich?

Lato zbliża się wielkimi krokami. Pora zaszaleć! Szczególnie , że obecnie bardzo modne stały się połączenia wielu różnych lub tych samych kolczyków i wygląda to obłędnie. Poza tym jest to nie tylko świetny sposób na wyrażenie siebie jak i zjawiskowy dodatek.


Podwójny Helix

Ostatnio zauważyłam, ze coraz częściej klienci umawiają się na przekłucie typu helix. Jednak nie klasyczne, a podwójne i faktycznie wygląda to ciekawie. Helix bardzo ładnie prezentuje się również z forward helixem czyli kolczykiem w przedniej części chrząstki.

Dwa Helixy blisko siebie przypominają ugryzienie węża dlatego układ ten zwany jest snake bites.Kolejnym nie tak nowym, ale nadal na topie trendem są kompozycje kół. Można je łączyć w różnych odstępach, kolorach. Najlepiej prezentują się jednak raczej mniejsze koła.


Konstelacje


Czym właściwie są? To nic innego jak kilka kolczyków w jednym uchu. Warto zastanowić się nad nowym trendem, który znajduje zastosowanie u najpopularniejszych gwiazd takich jak Beyonce, Rihanna lub Cardi B.


Nie każdemu jednak nadmiar kolczyków może się podobać. Często stawiamy na prostotę, gdyż kojarzy się nam z uniwersalnością oraz elegancją. Jednak w Internecie możemy znaleźć mnóstwo niepowtarzalnych inspiracji, które dodadzą powiewu świeżości w naszym stylu.Możesz też stworzyć własną, niespotykaną wcześniej kompozycję. Mieszać metale. kształty biżuterii - co tylko zapragniesz! Pamiętajmy tylko, że zmienić kolczyka możemy dopiero po pełnym wygojeniu przekłucia.


494 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


bottom of page